XML sitemap (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Priority
th: ลำดับความสำคัญ

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Never
th: ไม่เคย

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: The update has been performed.
th: ปรับปรุงสำเร็จ

en: Front page
th: หน้าแรก

en: Processing
th: กำลังดำเนินการ

en: The update has encountered an error.
th: การอัพเดตพบปัญหา

en: An error occurred and processing did not complete.
th: เกิดข้อผิดพลาดบางประการและไม่สามารถดำเนินการให้เสร็จสมบูรณ์ได้
