XML sitemap (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Priority
ur: ترجیح

en: Daily
ur: روزانہ

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: Monthly
ur: ماہانہ

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Default
ur: طے شدہ

en: The update has been performed.
ur: تجدید کا عمل مکمل ہوا۔

en: Front page
ur: سرورق

en: Processing
ur: زیرِ عمل
