XML sitemap (6.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (27 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Visible
my: မြင်တွေ့နိုင်သည်

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: You are not authorized to access this page.
my: ဒီစာမျက်နှာအား ကြည့်ရှုရန်(ပြင်ဆင်ရန်) သင့်တွင်တရားဝင်လုပ်ပိုင်ခွင့်မရှိပါ........

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Long
my: ရှည်ရှည်

en: Short
my: တိုတို

en: file system
my: ဖိုင်စနစ်
