XML sitemap (6.x-2.0-beta2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: List
be: Сьпіс

en: Language
be: Мова

en: This action cannot be undone.
be: Увага: гэтае дзеяньне ня можа быць скасаваным.

en: Settings
be: Наладкі

en: Advanced settings
be: Пашыраныя наладкі

en: Updated
be: Абноўлена

en: User
be: Карыстальнік

en: Update options
be: Опцыі абнаўленьню

en: Never
be: Ніколі

en: 1 day
be: 1 дзень
