XML sitemap (6.x-2.0-beta3) - en to dz translation catalogue (22 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Update options
dz: དུས་མཐུན་གྱི་གདམ་ཁ།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་
