XML sitemap (6.x-2.0-beta3) - en to lo translation catalogue (11 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Pages
lo: ໜ້າເວັບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: 1 day
lo: 1 ມື້

en: Medium
lo: ກາງ

en: Long
lo: ຍາວ

en: Short
lo: ສັ້ນ
