XML sitemap (6.x-2.0-beta3) - en to nn translation catalogue (29 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Pages
nn: Sider

en: title
nn: tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Last updated
nn: Sist oppdatert

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Update
nn: Oppdater

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: Update options
nn: Val for oppdatering

en: Never
nn: Aldri

en: Location
nn: Stad

en: Users
nn: Brukarar

en: Long
nn: Lang

en: Short
nn: Kort

en: Language neutral
nn: Språknøytral
