XML sitemap (6.x-2.0-rc1) - en to ar translation catalogue (43 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Pages
ar: الصفحات

en: title
ar: عنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Totals
ar: المجاميع

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Disabled
ar: معطل

en: Priority
ar: الأولوية

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Edit
ar: تحرير

en: Links
ar: روابط

en: None
ar: لا شيء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Update
ar: تحديث

en: URL
ar: العنوان URL

en: Visible
ar: مرئي

en: Menu
ar: القائمة

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Updated
ar: التحديث

en: User
ar: المستخدم

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Update options
ar: خيارات التحديث

en: Submitted
ar: تم الإرسال

en: Never
ar: أبدا

en: Menu link
ar: رابط القائمة

en: Location
ar: الموضع

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Medium
ar: متوسط

en: Users
ar: المستخدمين

en: Long
ar: طويل

en: Short
ar: قصير

en: Language neutral
ar: اسم اللغة

en: Available
ar: متوفّر

en: The priority of this URL relative to other URLs on your site.
ar: أولوية عنوان URL هذا مرتبطة بعناوين URL الأخرى على موقعك.

en: Default (@value)
ar: افتراضي (@value)
