XML sitemap (6.x-2.0-unstable6) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: Menu
br: Lañser

en: Access denied
br: Moned nac'het

en: Front page
br: Pajenn degemer
