XML sitemap (6.x-2.1) - en to eu translation catalogue (89 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Pages
eu: Orriak

en: title
eu: izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Last updated
eu: Azken eguneraketa

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Edit
eu: Editatu

en: Links
eu: Estekak

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Update
eu: Eguneratu

en: Visible
eu: Ikusgai

en: Menu
eu: Menua

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Update options
eu: Eguneratze aukerak

en: Submitted
eu: Bidalia

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Location
eu: Kokalekua

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Medium
eu: Ertaina

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Long
eu: Luzea

en: Short
eu: Laburra

en: Included
eu: Barne

en: Excluded
eu: Baztertua

en: file system
eu: fitxategi sistema

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa

en: Available
eu: Gaituta

en: Frontpage
eu: Azaleko orria

en: Writable
eu: Idatzgarria

en: XML sitemap node
eu: XML sitemap nodoa

en: XML sitemap taxonomy
eu: XML sitemap taxonomia

en: Default priority
eu: Lehentasun lehenetsia

en: Indexed
eu: Indexatua

en: Minimum sitemap lifetime
eu: Sitemap-aren bizi-iraupen minimoa

en: No minimum
eu: Ez dago minimorik

en: Change frequency
eu: Aldatu frekuentzia

en: Invalid base URL.
eu: URL base baliogabea.

en: Rebuild sitemap
eu: Birsortu sitemap-a

en: Default (@value)
eu: Lehenetsia (@value)

en: Rebuilding Sitemap
eu: Sitemap-a Birsortzen

en: Sitemap file
eu: Sitemap fitxategia

en: Sitemap URL
eu: Sitemap-aren URL-a

en: URL location
eu: URL kokapena

en: Rebuild the site map.
eu: Site map-a birsortu.

en: XML sitemap cache directory
eu: XML sitemap cache direktorioa

en: Search Engines
eu: Bilaketa motoreak

en: XML sitemap menu
eu: XML sitemap menua

en: Automatic (recommended)
eu: Automatikoa (gomendatua)

en: (highest)
eu: (altuena)

en: (normal)
eu: (normala)

en: (lowest)
eu: (baxuena)

en: Existing sitemap.xml file found.
eu: Existitzen den sitemap.xml fitxategia aurkitu.

en: Not found or not writable
eu: Ez da aurkitu edo ez idatzgarria

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
eu: %directory direktoria ez da existitzen edo ezin da bertan idatzi.

en: Administer XML sitemap settings.
eu: XML sitemap ezarpenak kudeatu.

en: @bundle XML sitemap settings
eu: @bundle XML sitemap ezarpenak

en: Add new XML sitemap
eu: XML sitemap berria gehitu

en: No sitemaps selected.
eu: Ez da sitemap-ik aukeratu.

en: The sitemap has been saved.
eu: Sitemap-a gordea izan da.

en: The sitemap has been deleted.
eu: Sitemap-a ezabatua izan da.

en: Recommended value: %value.
eu: Gomendatutako balioa: %value.

en: Default base URL
eu: URL base lehenetsia

en: Update cached files
eu: Eguneratu cache fitxategiak

en: Rebuild links
eu: Estekak birsortu

en: Are you sure you want to delete the XML sitemap?
eu: Zihur zaude XML sitemap-a ezabatu nahi duzula?

en: Are you sure you want to rebuild the XML sitemap?
eu: Zihur zaude XML sitemap-a birsortu nahi duzula?

en: The sitemap links were rebuilt.
eu: Sitemap-aren estekak birsortu dira.

en: The sitemap links were not successfully rebuilt.
eu: Sitemap-aren estekak ez dira ongi birsortu.

en: Configure your site's XML sitemaps to help search engines find and index pages on your site.
eu: XML Sitemap-ak konfiguratu bilaketa-motorrak zure gunea aurkitu eta index-atzen laguntzeko.

en: Edit XML sitemap
eu: XML sitemap editatu

en: Delete XML sitemap
eu: XML sitemap ezabatu

en: Add XML sitemap
eu: XML sitemap gehitu

en: XML sitemap PHP extensions
eu: XML sitemap PHP luzapenak
