XML sitemap (6.x-2.1) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: List
mk: Листа

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Settings
mk: Поставки

en: Location
mk: Локација

en: 1 day
mk: 1 ден

en: Users
mk: Корисници
