XML sitemap (6.x-2.0-rc2) - en to gl translation catalogue (53 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Pages
gl: Páxinas

en: title
gl: título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Totals
gl: Totais

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Priority
gl: Prioridade

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Edit
gl: Editar

en: Links
gl: Ligazóns

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Update
gl: Actualizar

en: Visible
gl: Visíbel

en: Custom links
gl: Enlaces personalizados

en: Add custom link
gl: Agregar enlace personalizado

en: Edit custom link
gl: Editar enlace personalizado

en: Menu
gl: Menú

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Updated
gl: Actualizado

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Submitted
gl: Enviado

en: Never
gl: Nunca

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Location
gl: Localización

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: 1 day
gl: 1 día

en: Medium
gl: Medio

en: Users
gl: Usuarios

en: Long
gl: Longo

en: Short
gl: Curto

en: Included
gl: Incluido

en: Inclusion
gl: Inclusión

en: Excluded
gl: Excluido

en: Language neutral
gl: Idioma neutral

en: Available
gl: Dispoñible

en: Frontpage
gl: Páxina principal

en: XML sitemap
gl: Mapa do sitio en XML

en: Default priority
gl: Prioridade por defecto

en: XML sitemap cache directory
gl: Directorio de caché do mapa XML do sitio

en: Priority: @value
gl: Prioridade: @value

en: Existing sitemap.xml file found.
gl: Atopouse un ficheiro sitemap.xml xa existente.
