XML sitemap (6.x-2.0-rc2) - en to mn translation catalogue (30 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: title
mn: гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Totals
mn: Нийт

en: List
mn: Жагсаалт

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Edit
mn: Засварлах

en: Links
mn: Холбоосууд

en: None
mn: Байхгүй

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Menu
mn: Цэс

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд

en: Location
mn: Байрлал

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Medium
mn: Дундаж

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Short
mn: Богино

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах
