XML sitemap (6.x-2.0-beta3) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Update options
or: ଅଦ୍ୟତନ ଚୟନ
