XML Synchronizer (6.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: view
ar: اعرض

en: URL
ar: المسار

en: Contains
ar: يحتوي

en: Greater than
ar: أكبر من

en: Less than
ar: أصغر من
