XML Synchronizer (6.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: view
ca: mostra

en: Contains
ca: Conté

en: Is equal to
ca: És igual a

en: Is not equal to
ca: És diferent a

en: Operator
ca: Operador

en: Greater than
ca: Més gran que

en: Less than
ca: Més petit que

en: contains
ca: conté

en: Data
ca: Dades

en: Case sensitive
ca: Sensible a minúscules i majúscules

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Ends with
ca: Acaba amb

en: begins
ca: comença

en: ends
ca: acaba
