XML Synchronizer (6.x-1.0-beta2) - en to cs translation catalogue (15 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: view
cs: zobrazit

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Is equal to
cs: Je rovno

en: Is not equal to
cs: Není rovno

en: Operator
cs: Operátor

en: Greater than
cs: Větší než

en: Less than
cs: Menší než

en: contains
cs: obsahuje

en: Starts with
cs: Začíná na

en: Ends with
cs: Končí na

en: begins
cs: začíná

en: ends
cs: končí
