XML Synchronizer (6.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Value
de: Wert

en: Type
de: Typ

en: view
de: Ansicht

en: Contains
de: Enthält

en: Is equal to
de: Ist gleich mit

en: Is not equal to
de: Ist ungleich zu

en: Update frequency
de: Aktualisierungs-Häufigkeit

en: Greater than
de: Größer als

en: Less than
de: Kleiner als

en: Binary
de: Binär

en: contains
de: enthält

en: Data
de: Daten

en: Case sensitive
de: Groß- und Kleinschreibung berücksichtigen

en: Nid
de: Beitrags-ID

en: Starts with
de: Beginnt mit

en: Ends with
de: Endet mit

en: begins
de: beginnt

en: ends
de: endet

en: Greater than or equal to
de: Ist größer als oder gleich

en: Less than or equal to
de: gleich oder weniger

en: Char
de: Zeichen
