XML Synchronizer (6.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: view
eo: rigardi

en: Greater than
eo: Pli granda ol

en: Less than
eo: Malpli granda ol
