XML Synchronizer (6.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Content
fr: Contenu

en: Value
fr: Valeur

en: view
fr: voir

en: Contains
fr: Contient

en: Is equal to
fr: Est égal à

en: Is not equal to
fr: N'est pas égal à

en: Operator
fr: Opérateur

en: Update frequency
fr: Fréquence de mise à jour

en: Greater than
fr: Supérieur

en: Less than
fr: Inférieur

en: contains
fr: contient

en: Data
fr: Données

en: Case sensitive
fr: Sensible à la casse

en: Starts with
fr: Commence par

en: Ends with
fr: Finit par

en: begins
fr: commence

en: ends
fr: finit

en: Less than or equal to
fr: Inférieur ou égal à
