XML Synchronizer (6.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: view
he: הצג

en: URL
he: כתובת URL

en: Contains
he: מכיל

en: Is equal to
he: שווה ל

en: Is not equal to
he: לא שווה ל

en: Operator
he: אופרטור

en: Greater than
he: גדול מ

en: Less than
he: פחות מ-

en: contains
he: מכיל

en: Case sensitive
he: תלוי רישיות

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Ends with
he: מסתיים ב

en: begins
he: מתחיל

en: ends
he: מסתיים
