XML Synchronizer (6.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: view
lt: Peržiūrėti

en: Contains
lt: Turi

en: Operator
lt: Operatorius

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: contains
lt: turi

en: Starts with
lt: Prasideda su
