XML Synchronizer (6.x-1.0-beta2) - en to ms translation catalogue (6 entries)

en: Content
ms: Kandungan

en: Value
ms: Nilai

en: Type
ms: Jenis

en: view
ms: papar

en: Greater than
ms: Lebih daripada

en: Less than
ms: Kurang daripada
