XML Synchronizer (6.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: Less than
my: တန်ဖိုးနည်း

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: Case sensitive
my: စားလုံးအမှားအယွင်းပြုလုပ်၍ မရပါ။

en: Greater than or equal to
my: တန်ဖိုးကြီး (သို့) တူညီ
