XML Synchronizer (6.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: view
pl: pokaż

en: Contains
pl: Zawiera

en: Is equal to
pl: Równy

en: Is not equal to
pl: Nie jest równy

en: Greater than
pl: Większy niż

en: Less than
pl: Mniejszy niż

en: contains
pl: zawiera

en: Case sensitive
pl: Wielkość liter ma znaczenie

en: Nid
pl: ID segmentu

en: Starts with
pl: Zaczyna się od

en: Ends with
pl: Kończy się na

en: begins
pl: zaczyna się od

en: ends
pl: kończy się
