XML Synchronizer (6.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: view
sk: zobraziť

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Is equal to
sk: Je zhodné s

en: Is not equal to
sk: Nie je zhodné s

en: Operator
sk: Operátor

en: Greater than
sk: Väčší ako

en: Less than
sk: Menší ako

en: contains
sk: obsahuje

en: Data
sk: Údaje

en: Case sensitive
sk: Rozlišovať malé/veľké písmená

en: Starts with
sk: Začína s

en: Ends with
sk: Končí s

en: begins
sk: začína

en: ends
sk: končí
