XML Synchronizer (6.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: view
ta: பார்

en: Greater than
ta: இற்கும் மேலான

en: Less than
ta: இற்கும் குறைவான
