XML Synchronizer (6.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Value
tr: Değer

en: Type
tr: Tür

en: view
tr: görüntüle

en: Contains
tr: İçerir

en: Is equal to
tr: Eşit

en: Is not equal to
tr: Eşit değil

en: Greater than
tr: Büyüktür

en: Less than
tr: Küçüktür
