XML Synchronizer (6.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: view
af: bekyk

en: Date
af: Datum

en: Greater than
af: Groter as

en: Less than
af: Kleineras
