XML Synchronizer (6.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: view
am: ትይታ

en: Date
am: ቀን

en: Greater than
am: ይበልጣል
