XML Synchronizer (6.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Value
da: Værdi

en: view
da: vis

en: Date
da: Dato

en: Date format
da: Datoformat

en: Contains
da: Indeholder

en: Is equal to
da: Er lig med

en: Is not equal to
da: Er ikke lig med

en: Operator
da: Operand

en: Greater than
da: Større end

en: Less than
da: Mindre end

en: contains
da: indeholder

en: Case sensitive
da: Forskel på store/små bogstaver

en: Starts with
da: Starter med

en: Ends with
da: Ender med

en: begins
da: begynder

en: ends
da: ender

en: Greater than or equal to
da: Større end eller lig med

en: Less than or equal to
da: Mindre end eller lig med
