XML Synchronizer (6.x-1.0-beta3) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: view
dz: སྟོན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Greater than
dz: ལས་མང་མི།

en: Less than
dz: ལས་ཉུང་མི།
