XML Synchronizer (6.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: view
el: προβολή

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Date format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: Operator
el: Τελεστής

en: Greater than
el: Μεγαλύτερο του

en: Less than
el: Μικρότερο του

en: contains
el: περιέχει
