XML Synchronizer (6.x-1.0-beta3) - en to es translation catalogue (22 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Value
es: Valor

en: Type
es: Tipo

en: view
es: vista

en: Date
es: Fecha

en: Date format
es: Formato de fecha

en: Contains
es: Contiene

en: Is equal to
es: Es igual a

en: Is not equal to
es: No es igual a

en: Operator
es: Operador

en: Update frequency
es: Frecuencia de actualización

en: Greater than
es: Mayor que

en: Less than
es: Menor que

en: contains
es: contiene

en: Data
es: Datos

en: Case sensitive
es: Distingue mayúsculas de minúsculas

en: Starts with
es: Empieza con

en: Ends with
es: Termina con

en: begins
es: empieza

en: ends
es: termina en

en: Greater than or equal to
es: Mayor o igual que

en: Less than or equal to
es: Menor o igual que
