XML Synchronizer (6.x-1.0-beta3) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: view
et: näita

en: Date
et: Kuupäev

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Contains
et: Sisaldab

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Less than
et: Väiksem kui

en: contains
et: sisaldab

en: Starts with
et: Algab millega

en: Ends with
et: Lõpeb millega
