XML Synchronizer (6.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: view
hr: prikaz

en: Date
hr: Datum

en: Contains
hr: Sadrži

en: Greater than
hr: Veće od

en: Less than
hr: Manje od
