XML Synchronizer (6.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: view
jv: tampilan

en: Date
jv: Tanggal

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Greater than
jv: Luwih seka

en: Less than
jv: Kurang seka
