XML Synchronizer (6.x-1.0-beta3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: view
kk: карау

en: Date
kk: Датасы

en: Greater than
kk: Үлкен

en: Less than
kk: Кіші
