XML Synchronizer (6.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: view
lv: skatīt

en: Date
lv: Datums

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Contains
lv: Satur

en: Operator
lv: Operators

en: Greater than
lv: Lielāks kā

en: Less than
lv: Mazāks kā

en: contains
lv: satur

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Ends with
lv: Beidzas ar

en: begins
lv: sākas

en: ends
lv: beidzas
