XML Synchronizer (6.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: view
mn: харах

en: Date
mn: Огноо

en: URL
mn: Интернэт хаяг

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц
