XML Synchronizer (6.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: view
mr: दाखवा

en: Date
mr: दिनांक

en: Is equal to
mr: समान

en: Is not equal to
mr: च्या पेक्षा समान नाही
