XML Synchronizer (6.x-1.0-beta3) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: view
nn: vis

en: Date
nn: Dato

en: Date format
nn: Datoformat

en: Contains
nn: Inneheld

en: Is equal to
nn: Er lik

en: Is not equal to
nn: Er ulik

en: Greater than
nn: Større enn

en: Less than
nn: Mindre enn

en: contains
nn: inneheld

en: Starts with
nn: Startar med

en: Ends with
nn: Sluttar med
