XML Synchronizer (6.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: view
sq: shfaq

en: Date
sq: Data

en: URL
sq: Adresa URL

en: Greater than
sq: Më e madhe

en: Less than
sq: Më e vogël
