XML Synchronizer (6.x-1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: view
sv: visa

en: Date
sv: Datum

en: Date format
sv: Datumformat

en: Contains
sv: Innehåller

en: Is equal to
sv: Är lika med

en: Is not equal to
sv: Är inte lika med

en: Greater than
sv: Större än

en: Less than
sv: Mindre än

en: contains
sv: innehåller

en: Case sensitive
sv: Skiftlägeskänslig

en: Starts with
sv: Börjar med

en: Ends with
sv: Slutar med

en: begins
sv: börjar

en: ends
sv: slutar

en: Less than or equal to
sv: Mindre än eller lika med
