XML Synchronizer (6.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Content
te: సారము

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: view
te: వీక్షించు

en: Date
te: తేదీ

en: URL
te: యూఆరెల్
