XML Synchronizer (6.x-1.0-beta4) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: view
ast: vista

en: Date
ast: Data

en: Date format
ast: Formatu de la data

en: Greater than
ast: Mayor que

en: Less than
ast: Menor que
