XML Synchronizer (6.x-1.0-beta4) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: view
bg: преглед

en: Date
bg: Дата

en: Greater than
bg: По-голямо от

en: Less than
bg: По-малко от

en: contains
bg: съдържание
