XML Synchronizer (6.x-1.0-beta4) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Date
bs: Datum

en: Date format
bs: Format datuma

en: Contains
bs: Sadrži

en: Is equal to
bs: je jednako

en: Is not equal to
bs: nije jednako

en: contains
bs: sadrži

en: Case sensitive
bs: Razlika između malih i velikih slova

en: Starts with
bs: Počinje sa

en: Ends with
bs: Završava sa

en: begins
bs: počinje

en: ends
bs: završava
