XML Synchronizer (6.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: view
eu: ikusi

en: Date
eu: Data

en: URL
eu: URLa
