XML Synchronizer (6.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Type
fa: نوع

en: view
fa: نمایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Date format
fa: قالب تاریخ

en: Contains
fa: شاملِ

en: Is equal to
fa: برابر است با

en: Is not equal to
fa: برابر نیست با

en: Operator
fa: عملگر

en: Greater than
fa: بزرگتر از

en: Less than
fa: کوچکتر از

en: Case sensitive
fa: حساس نسبت به بزرگ يا کوچک بودن حرف

en: Starts with
fa: شروع میشود با

en: Ends with
fa: تمام میشود با
